O mně

Vždycky mne lákala flexibilita a mezinárodní podnikání

 

Po studiích jsem ale neměla ani nápad, ani investici. Zato jsem věděla o jednom podnikatelském projektu, kde nepotřebuji miliony, statisíce, dokonce ani deseti tisíce. Pouze jsem investovala sama do sebe, dle mého uvážení, do vlastních produktů a technologií. Tím jsem docílila výsledků a mohla tak začít s Attraction Marketingem na sociálních sítích. Tehdy jsem žila v USA, kde jsem nikoho neznala, ale zato jsem znala potenciál tohoto projektu. Z výsledků jsem byla nadšená, a tak už jen zbývalo se o ně podělit dál. Pak vznikl systém, který dnes používá náš tým. 

Spolupracujeme s firmou, která působí globálně.

(Více v sekci “O Projektu”)
Jak jsem zmínila, sdílím svoje výsledky a zároveň buduji mezinárodní tým. Nemusím vytvářet eshop, řešit logistiku, provizní systém, zaměstnance, výrobu, technologii, vědce, sklady…. To vše za mne řeší společnost, jejíž produkty a technologie byly vyhlášeny světovou jedničkou.

Dokonce nemám ani zásobu produktů doma, nevytvářím žádný sklad. Naopak vytvářím síť. Síť klientů a obchodních partnerů. 

PRACOVAT FORMOU ATTRACTION MARKETING JE JEDNA Z CEST

Máme v týmu však i wellness centra, maséry, fyzioterapeuty, kosmetičky, kadeřnice, výživové poradce, trenéry. Možnosti jsou tedy široké. A to je jedna z věcí, která se mi na tomto podnikání tolik líbí, každý si zde najde svoji cestu.

Občas se mne lidé ptají, proč jsem se rozhodla právě pro toto podnikání?

Odpověď je jednoduchá

Toto podnikání mi dává víc, než jsem vůbec na začátku čekala. Vlastně jsem si ani neuvědomovala, že jeden projekt může propojit tolik pro mne důležitých věcí v životě.

 • vztahy a přátelství
 • flexibilitu
 • žádné limity
 • žádný šéf
 • mezinárodní vyplácení týdně
 • mohu fungovat odkudkoliv
 • používám angličtinu na denní bázi (není podmínka)
 • měním lidem kolem sebe životní styl ve 3 oblastech:
  1. Oblast zdraví
  2. Oblast krása
  3. Oblast finančního přijmu
 • sociální odpovědnost, dávám zpět, jsem dlouhodobě součástí humanitárního projektu a jsem pyšná na svůj tým, který se podílí také. Děkuji. 

POKUD HLEDÁŠ ZMĚNU ŽIVOTNÍHO STYLU, KONTAKTUJ MĚ

Kroky jsou jednoduché. Toto podnikání je pro každého, kdo má velké sny a je ochoten pro ně něco dělat.

 

Na závěr několik informací o mne. Jsem dříč a vždycky jsem chtěla žít tak, abych nemusela přemýšlet, jestli na to či ono mám peníze nebo ne…. Moji rodiče mi vždycky vtloukali, že mám být nezávislá, že si mám jít za svými sny a taky, že se mám dobře učit… :D Mě vždycky hodně lákalo cestovat a poznávat jiné kultury a v různých zemích i žít, nejen je navštívit… To se mi podařilo… v Čechách se moc samochvála nenosí, ale na tohle jsem pyšná. Protože mi to dalo větší pokoru, rozhled a zároveň dodalo sebevědomí.

Žila jsem v zahraničí. Za posledních 5 let, v 5ti zemích /Austrálie, Holandsko, Velká Británie, USA, Španělsko/ a proto jsem hledala příležitost, která mi umožní žít nadstandardní životní styl. Označuji se za Lifestyle Entrepreneur, pojem který jsem našla v knihách během studia vysoké v Británii. Člověk, který dělá to, co miluje. To, co je zároveň jeho hobby. 

TAKŽE POKUD HLEDÁŠ ZMĚNU V ŽIVOTĚ, CHCEŠ BÝT SOUČÁSTÍ DYNAMICKÉHO TÝMU A HLAVNĚ ÚŽASNÝCH LIDÍ --->

Kontaktuj mě

Jana Dobřichovská, MSc.

Lifestyle Entrepreneur

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

+420 603 547 523

#worldwide #antiaging #beauty #health #svíčkagirl